Sepet

BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ

BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ

Bireysel ısınma sistemleri herhangi bir merkezi sisteme bağımlı olmayan ve dairenin içerisindeki kişiler tarafından kontrol edilebilen ısıtma sistemlerine denmektedir. Bu sistemlerin bireysel olarak adlandırılmalarının sebebi bireysel olarak kullanım sağlamaları ve herhangi üçüncü kişinin kullanım yapamamasıdır. Bu şekilde olan sistemler özellikle ısınmayı kendi kendine kontrol etmek isteyen kişiler için idealdir.

Bireysel ısıtma sistemleri içerisinde yer alan kombi, Nobo elektrikli ısıtıcılar, yerden ısıtma ve odun şömine soba sistemleri temelinde kullanıcının dilediği ısı dengesini ayarlamasını sağlamakta bu bakımdan kullanıcının kullanıma uygun bir aylık faturalandırma gerçekleştirmektedir. Son teknolojik alt yapıyı ele alarak üretimi sağlanan Nobo elektrikli ısıtıcı ve yerden ısıtma sistemleri ev, ofis gibi mekanların ısı dengesinde oldukça etkili olmakta, şık ve modern dizaynları ile mekan dekorasyonunda estetik bir duruş sağlamaktadır.

Yerden ısıtma sistemleri yapı gereği, mekan içerisinde parke altı döşenmekte bu açıdan mekanda herhangi bir görünüm sağlamamaktadır. Isı yayılımında aşağıdan yukarıya bir denge oluşturan yerden ısıtma sistemleri, yüksek bir konfor alanı oluşturmaktadır. Nobo elektrikli ısıtıcı ise ortam içi ısı dengesinde şık ve estetik görünümleri ile hem görselliği bozmamakta hem de yerden ısıtma sistemleri gibi kullanıcıların isteğine göre bir konfor alanı yaratılmasına fırsat vermektedir.

Bizimle İletişime Geç

Evinize uygun kombi, klima ve diğer ürünlerimiz hakkında size yardımcı olabiliriz.
Görüşmeyi Başlat
💬 Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Hemen Ara !
İstediğiniz Her konu İle İlgili Sorularınızı İletebilirsiniz.

En Kısa Süre İçersinde Dönüş Yapacağız.
    X
    Bize Sorun